piątek, 16 czerwiec 2017 09:06

Aktywnośc Fizyczna może być na wesoło.

Otwarta Kampania Aktywności Fizycznej rozpoczęła się turniejem strzeleckim - strzelać każdy może...

Zawodnicy strzelali z broni pneumatycznej z pozycji stojącej w kilku kategoriach.

Następnym punktem imprezy były biegi. Pierwszy raz w Bełchatowie na stadionie lekkoatletycznym PCS w Bełchatowie Panie próbowały swoich sił w biegu na szpilkach, a Panowie w gumowcach. Po niecodziennych biegach wszyscy brali udział w I Biegu Energol Run. Na najlepszych uczestników czekały atrakcyjne nagrody i szereg niespodzianek.

Podsumowaniem wydarzenia był mecz piłki nożnej Technikum – Reszta Świata. Po zaciętej rywalizacji rozstrzygnięcie zapadło w rzutach karnych. Wygrała Reszta Świata 5:4.

Aktywność, energia, żywiołowość oraz dobre humory i pogoda dopisała wszystkim. Okazało się, że nietypowe podejście do sportu i aktywności fizycznej jest dobrym pomysłem w planowaniu kolejnych wydarzeń na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Czekamy na ciekawe pomysły oraz inicjatywy sportowe mieszkańców naszego powiatu.

Galeria z wydarzenia: Otwarta Kampania Aktywności Fizycznej

 

Czytany 633 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy