piątek, 05 październik 2018 06:05

Młodzi adepci zagrają w rugby

Już w najbliższą sobotę obiekty Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie gościć będą najmłodszych adeptów rugby. Po raz pierwszy w Bełchatowie odbędzie się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. PCS jest partnerem tego wydarzenia.

W sobotę obiekty PCS opanują młodzi zawodnicy i zawodniczki rugby. Wszystko za sprawą Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który rozpocznie się już o godz. 10. Zawody toczyć się będą równolegle na czterech boiskach – płycie stadionu lekkoatletycznego, boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz na sąsiednim placu rekreacyjno-sportowym.
 
Gospodarzem turnieju jest Klub Sportowy Rugby Club Bełchatów. Oprócz młodych bełchatowian w zawodach udział wezmą młodzi rugbiści z całej Polski. Swój udział awizowało kilkanaście drużyn z trzech kategorii wiekowych – mini żak, żak i młodzik. We wszystkich rozgrywkach turnieju drużyny są koedukacyjne. Najmłodsi będą grać w bezkontaktową formułę rugby tag.
 
Zapraszamy do kibicowania.

Czytany 450 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy