wtorek, 09 październik 2018 10:49

Październikowy Powiatowy Rajd Rowerowy z charytatywną zbiórką

Przedostatni z tegorocznych Powiatowych Rajdów Rowerowych za nami. Tym razem blisko 40-kilometrowa trasa wiodła skrajem Wysoczyzny Bełchatowskiej.

Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła na start przed Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie ok. 70 rowerzystów. Tym razem barwny peleton wyjechał poza granice powiatu bełchatowskiego i przez Postękalice skierował się na tereny gminy Wola Krzysztoporska. Po krótkich postojach w Bogdanowie i Parzniewicach dotarliśmy do lasu w okolicach Bukowej, gdzie odbyło się tradycyjne ognisko.

Podczas postoju na regenerację i posiłek przeprowadzona została dobrowolna zbiórka datków na schronisko dla kotów "Kocia Klitka". Dzięki szczodrości uczestników rajdu udało się zebrać ponad 300 zł.

Był to już przedostatni w tym roku Powiatowy Rajd Rowerowy organizowany przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie wspólnie z Załogą Rowerową "Zgrzyt". Ostatnia tegoroczna wyprawa odbędzie się 11 listopada z okazji Dnia Niepodległości.

Zobacz galerię zdjęć z rajdu.

Czytany 589 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy