czwartek, 29 listopad 2018 10:10

Bełchatów OPEN 2018

W dniach 06-09 grudnia 2018  na lodowisko powiatowe zawita olimpijska dyscyplina sportowa jaką jest curling. Będzie to już IX Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego.  

Od czwartku 6 grudnia w  hali namiotowej lodowiska na specjalnie przygotowanych 6 torach do rywalizacji staną 34 drużyny z ośrodków klubowych w Polsce. Początek rywalizacji godzina 15.
W tym roku tytułu Mistrza będzie bronić drużyna MCC Bez Endu z Warszawy. Bełchatów będzie reprezentowany przez 4 drużyny.
Turniej będzie prowadzony z pełną automatyką planowania kolejek.  Po włączeniu na stronie turnieju opcji powiadomień e-mail,  będzie można otrzymywać automatyczne powiadomienia o wynikach meczy i harmonogramach następnych kolejek bezpośrednio na ekranie swojego smartfona czy laptopa.
Szczegóły, harmonogramy, drużyny i inne informacje przydatne dostępne są  na stronie:
https://curlingevent.pl/event/BelchatowOpen2018
Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania zawodnikom, wstęp wolny.

Jednocześnie informujemy, że lodowisko nie będzie dostępne dla łyżwiarzy w dniach 03-09 grudnia. W niedzielę 02 grudnia ostatnie wejście na łyżwy o godzinie 18.

Czytany 780 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 13:31
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy