Aktualności

W piątek 28 maja wchodzi w życie kolejny etap luzowania obostrzeń

W piątek 28 maja wchodzi w życie kolejny etap luzowania obostrzeń wprowadzonych z powodu epidemii COVID-19.

 

W związku z wprowadzonymi regulacjami przywraca się możliwość:                                   

  1.   korzystania z obiektów sportowych na otwartym powietrzu, przy czym udostępnia się publiczności nie więcej niż 25% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności, co czwarte miejsce na widowni, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni – przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami.
  2. korzystania z pływalni krytej i obiektów sportowych zamkniętych, przy czym basen albo obiekt sportowy udostępnia się liczbie osób nie większej niż połowa obłożenia basenu albo obiektu oraz udostępnia się publiczności nie więcej niż 50% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności, co drugie miejsce na widowni w rzędach naprzemiennie, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni – przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami.    
  3. organizacji treningów, zajęć i wydarzeń sportowych wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników pobierających stypendium sportowe lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiajacych sport w ramach ligi zawodowej lub zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.
    1. prowadzeniu zajęć fitness, pod warunkiem udziału nie więcej uczestników niż 1 osoba na 15m2 powierzchni.
    2. korzystania z siłowni FIT, pod warunkiem udziału nie więcej uczestników niż 1 osoba na 15m2 powierzchni.
Czytaj dalej...

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy