21 drużyn uczestniczyło w Finale Wojewódzkim Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej, który odbył się na stadionie lekkoatletycznym PCS-u.
Zawodnicy siódmych i ósmych klas podstawówek rywalizowali w biegach, skoku w dal i wzwyż, rzutach oszczepem i dyskiem, pchnięciu kulą oraz w sztafetach. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa numer 3 z Aleksandrowa Łódzkiego, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa numer 3 z Wieruszowa, natomiast trzecie ZSSO-SP nr 5 Skierniewice. Z kolei wśród drużyn chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa numer 3 z Aleksandrowa Łódzkiego, drugie Szkoła Podstawowa numer 13 w Bełchatowie, a trzecie Szkoła Podstawowa numer 10 w Sieradzu. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.