Przejdź do głównej treści
Mamy Mistrza Powiatu Bełchatowskiego w Curlingu

W miniony weekend na lodowisku powiatowym odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Curlingu. Po trzydniowej rywalizacji, do której przystąpiły cztery drużyny, tytuł Mistrza Powiatu Bełchatowskiego w Curlingu zdobyła drużyna “Juniorów”, wyprzedzając “Juniorki. Po zakończeniu zawodów wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, najlepsi nagrodzeni zostali medalami, a w ręce zwycięskiej drużyny trafił puchar. Curling, czyli szachy na lodzie wymaga specjalnie przygotowanego lodowiska. Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie idealnie spełnia te warunki organizując największy w Polsce turniej curlingowy. W tym roku będzie to X jubileuszowy Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Zapraszamy

Zobacz także