Przejdź do głównej treści
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U12 i U14 w Lekkiej Atletyce zdjęcie podglądowe

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U12 i U14 w Lekkiej Atletyce odbyły się na stadione Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Ponad 400 zawodników i zawodniczek rywalizowało w konkurencjach biegowych, rzutowych oraz skocznych.

Zapraszamy do obejrzenia galeii zdjęć TUTAJ

Szczególowe wyniki można sprawdzićTUTAJ

Najlepsi zawodnicy z województwa łódzkiego otrzymali medale, dyplomy oraz pamiątki.

60m · Chłopcy · U12 · Finał

1 Jan Łyszkowicz (2013) POL UKS VIS Skierniewice 8.56

2 Adam Cybulski (2013) POL LKS Vectra Włocławek 8.91

3 Szymon Drogosz (2013) POL BKL Bełchatów 9.00

60m · Chłopcy · U14 · Finał

1 Bartosz Filipczak (2011) POL BKL Bełchatów 8.01

2 Oskar Kotfas (2011) POL LKS Vectra Włocławek 8.31

3 Mateusz Gruszka (2011) POL RKS Łódź 8.32

PowiatowaAkademia Małego Sportowca 60m · Chłopcy · U9

1 Kuba Kowalski (2018) POL PCS Bełchatów 13.46

2 Stanisław Skarba (2017) POL PCS Bełchatów 13.59

3 Marcel Gralewski (2018) POL PCS Bełchatów 13.75

4 Olaf Stawicki (2018) POL PCS Bełchatów 13.80

5 Juliusz Dolata (2017) POL PCS Bełchatów 14.43

60m · Dziewczęta · U12 · Finał

1 Weronika Morawiec (2013) POL BKL Bełchatów 8.73

2 Karolina Czarniak (2013) POL LKS Vectra Włocławek 8.77

3 Julia Dolot(2013) POL UMLKS Pegaz Opoczno 8.78

60m · Dziewczęta · U14 · Finał

1 Barbara Krawiec (2011) POL UKS VIS Skierniewice 8.29

2 LenaOsicka (2011) POL LKS Vectra Włocławek 8.37

3 Michalina Staniak (2011) POL AKAkademiaDIEGO 8.41

PowiatowaAkademia Małego Sportowca 60m · Dziewczęta · U9

1 Marcelina Mesjasz (2016) POL PCS Bełchatów 11.08

2 Joanna Barbara Walczak (2017) POL PCS Bełchatów 11.29

3 Joanna Rzepkowska (2016) POL PCS Bełchatów 11.92

4 Martyna Walaszczyk (2017) POL PCS Bełchatów 12.54

300m · Chłopcy · U12

1 Michał Kukulski (2013) POL LKS Koluszki 49.91

2 Tomasz Czerwiński (2013) POL AKAkademiaDIEGO 51.36

3 Oskar Kołodziejczyk (2013) POL MUKS Park Zduńska Wola 52.38

300m · Chłopcy · U14

1 Jakub Lewandowski (2011) POL MLUKS Rawa 42.54

2 Jakub Kantyka (2011) POL MKLA Łęczyca 45.07

3 Mateusz Gruszka (2011) POL RKS Łódź 45.23

300m · Dziewczęta · U12

1 Kamila Estal (2013) POL Niestowarzyszona 48.98

2 Wiktoria Perka (2013) POL MLUKS Rawa 50.16

3 Anna Przystałowska (2013) POL LKS Vectra Włocławek 50.60

300m · Dziewczęta · U14

1 Barbara Wanowska (2011) POL LKS VictoriaOlesno 45.02

2 Aleksandra Zielińska (2011) POL UMLKS Pegaz Opoczno 45.65

3 Aleksandra Makowska (2011) POL LKS Vectra Włocławek 46.51

600m · Chłopcy · U12

1 Konrad Marciniak (2013) POL LKS Vectra Włocławek 1:56.39

2 Antoni Soliński (2013) POL MKLA Łęczyca 1:59.36

3 Adam Czapnik (2013) POL LUKS Boguszyce 1:59.52

600m · Chłopcy · U14

1 Filip Andrzejczak (2011) POL RKS Łódź 285 1:44.80

2 Oskar Kolano (2011) POL UKS Czempion Bełchatów 316 1:45.16

3 Jan Drewnowski (2011) POL UKS Lisy Zgierz 377 1:46.49

600m · Dziewczęta · U12

1 Amelia Domańska (2013) POL UKS Lisy Zgierz 1:50.88

2 Nikola Sobolewska (2014) POL LKS Zuza Running Team Opoczno 1:58.59

3 Karolina Kuleta (2013) POL LKS Zuza Running Team Opoczno 2:01.50

600m · Dziewczęta · U14

1 Łucja Ciesielska (2012) POL LKS Koluszki 1:46.86

2 Helena Luniak (2011) POL UKS Azymut Pabianice 1:48.15

3 Agata Kozera (2011) POL LKS Zuza Running Team Opoczno 1:51.50

1000m · Chłopcy · U14

1 Jacek Pietrasik (2012) POL LKS MOSiR Sieradz 3:18.03

2 Michał Smolis (2012) POL Start Wieruszów 3:18.90

3 Szymon Gryglak (2011) POL LKS Koluszki 3:20.06

1000m · Dziewczęta · U14

1 AnnaUznańska (2011) POL LKS VictoriaOlesno 3:18.96

2 Róża Skotnicka (2012) POL LKS MOSiR Sieradz 3:20.63

3 Maja Białas (2011) POL LKS Zuza Running Team Opoczno 3:21.34

60m pł (68.6cm / 7m) · Dziewczęta · U12 · Finał

1 Julia Sęczkowska (2013) POL MKLA Łęczyca 11.60

2 Iga Nawrocka (2013) POL MKLA Łęczyca 11.97

3 Julia Polańska (2013) POL LKS Vectra Włocławek 12.14

80m pł (76.2cm / 7.5m) · Dziewczęta · U14 · Finał

1 Barbara Krawiec (2011) POL UKS VIS Skierniewice 13.01

2 AnnaGajdowicz (2011) POL UKS Dziewiątka Kutno 13.78

3 Maria Borkowska (2011) POL UKS Dziewiątka Kutno 14.39

Skok wzwyż · Chłopcy · U12

1 Oskar Kołodziejczyk (2013) POL MUKS Park Zduńska Wola 1.20

2 Julian Dawidowicz (2014) POL PCS Bełchatów 1.05

Skok wzwyż · Chłopcy · U14 · Finał

1 Paweł Zrazek (2011) POL UKS BłyskawicaDomaniewice 1.50

2 Sebastian Piotrowski (2011) POL MKLA Łęczyca 1.40

3 Szymon Kłys (2012) POL BKL Bełchatów 1.35

Skok wzwyż · Dziewczęta · U12 · Finał

1 Ewa Molo (2013) POL BKL Bełchatów 1.30

2 Katarzyna Skowrońska (2013) POL UKS BłyskawicaDomaniewice 1.25

3 AleksandraGralewska (2013) POL UKS Lisy Zgierz 1.25

Skok wzwyż · Dziewczęta · U14 · Finał

1 Alicja Skowrońska (2011) POL UKS BłyskawicaDomaniewice 1.45

2 Maja Józefecka (2011) POL UKS VIS Skierniewice 1.40

3 Aleksandra Zielińska (2011) POL UMLKS Pegaz Opoczno 1.35

Skok w dal (strefa) · Chłopcy · U14 · Finał

1 Bartosz Filipczak (2011) POL BKL Bełchatów 5.01

2 Sebastian Piotrowski (2011) POL MKLA Łęczyca 4.88

3 Paweł Zrazek (2011) POL UKS BłyskawicaDomaniewice 4.82

Skok w dal (strefa) · Chłopcy · U12 · Finał

1 Adam Cybulski (2013) POL LKS Vectra Włocławek 4.02

2 Filip Bartos (2013) POL BKL Bełchatów 4.00

3 Oskar Kołodziejczyk (2013) POL MUKS Park Zduńska Wola 3.95

Skok w dal (strefa) · Dziewczęta · U14 · Finał

1 LenaOsicka (2011) POL LKS Vectra Włocławek 5.04

2 AnnaGajdowicz (2011) POL UKS Dziewiątka Kutno 4.85

3 Tola Staszewska (2012) POL UKS Czempion Bełchatów 4.80

Skok w dal (strefa) · Dziewczęta · U12 · Finał

1 Amelia Domańska (2013) POL UKS Lisy Zgierz 4.39

2 Weronika Morawiec (2013) POL BKL Bełchatów 4.36

3 Karolina Czarniak (2013) POL LKS Vectra Włocławek 4.21

Pchnięcie kulą (4kg) · Chłopcy · U14 · Finał

1 Miłosz Karbowniczak (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 8.83

2 Gabriel Kupny (2011) POL UKS VIS Skierniewice 7.32

3 Leon Misiak (2011) POL MKS Tomaszów Maz. 6.63

Pchnięcie kulą (2kg) · Dziewczęta · U14 · Finał

1 Aleksandra Szewczyk (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 12.21

2 Maja Poddębska (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 9.03

3 Milena Fiączek (2011) POL Start Wieruszów 8.86

Rzut dyskiem (0.75kg) · Chłopcy · U14 · Finał

1 Miłosz Karbowniczak (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 30.34

2 Dominik Wojciechowski (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 23.11

3 Jan Margas (2012) POL LUKS Strzałków 19.85

Rzut dyskiem (0.6kg) · Dziewczęta · U14 · Finał

1 HannaGajda (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 31.13

2 Khrystyna Kamyshnia (2011) UKR Dziesiątka Radomsko 26.43

3 Aleksandra Szewczyk (2011) POL MKS Aleksandrów Łódzki 18.32

Rzut piłeczką (80g) · Chłopcy · U12 · Finał

1 Piotr Kornacki (2013) POL LUKS Strzałków 35.00

2 Remigiusz Zalwert(2014) POL LKS VictoriaOlesno 33.00

3 Tomasz Czerwiński (2013) POL AKAkademiaDIEGO 32.50

Rzut piłeczką (80g) · Dziewczęta · U12 · Finał

1 Pola Joachimiak (2014) POL MKS Aleksandrów Łódzki 30.50

2 Natasza Białoskurska (2013) POL LKS Vectra Włocławek 29.00

3 Katarzyna Ziemlewska (2013) POL UKS Dziewiątka Kutno 29.00

4x100m · Chłopcy · U12

1 DIEGO Skierniewice POL AKAkademiaDIEGO 1:03.04

2 BKL Bełchatów POL BKL Bełchatów 1:03.37

3 LUKS Boguszyce POL LUKS Boguszyce 1:08.59

4x100m · Chłopcy · U14

1 MKLA Łęczyca POL MKLA Łęczyca 55.53

2 LKS Vectra Włocławek POL LKS Vectra Włocławek 56.01

3 BKL Bełchatów POL BKL Bełchatów 56.55

4x100m · Dziewczęta · U12

1 LKS Vectra Włocławek I POL LKS Vectra Włocławek 58.76

2 BKL Bełchatów POL BKL Bełchatów 59.73

3 MKLA Łęczyca POL MKLA Łęczyca 1:03.70

4x100m · Dziewczęta · U14

1 LKS Vectra Włocławek POL LKS Vectra Włocławek 53.88

2 LKS VictoriaOlesno U14 POL LKS VictoriaOlesno 55.28

3 UKS Czempion Bełchatów POL UKS Czempion Bełchatów 55.53

Zobacz także