Przejdź do głównej treści
Łódź najlepsza w koszykówce zdjęcie podglądowe

Dziś drugi dzień koszykarskich zmagań najlepszych drużyn w Finale Województwa Łódzkiego w Koszykówce- Orlen Basket Cup by Jeremy Sochan.

Chłopcy rywalizowali w ramach rozgrywek Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, w kategorii Igrzyska Dzieci. Powiatowe Centrum Sportu jest organizatorem wydarzenia wraz z Łódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym. Zawody odbywały się w w Hali Widowiskowo – Sportowej. Rozgrywkom przyglądał się m.in. Dariusz Abramuk, Sekretarz Generalny Zarządu Krajowego Szkolnego Związku Sportowego oraz Sylwester Pawłowski, Prezes Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa SMS Marcina Gortata z Łodzi, drugie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa numer 1 z Tomaszowa Mazowieckiego, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej numer 4 ze Skierniewic.

Zobacz także