Powiatowa Karta Rodzina 3+

Wzór karty R3+
Wzór karty R3+

Promocja rodzin wielodzietnych na obiektach sportowych PCS

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie, decyzją Zarządu Powiatu, wprowadziło na swoich obiektach sportowych program „Powiatowa Karta Rodzina 3+”, gwarantujący preferencyjne warunki korzystania z wybranych usług przez uczestników programu – mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego.

Zgłoszenia dokonują rodzice, na wniosku zgłoszeniowym w siedzibie Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96. Należy podać adres zamieszkania oraz nr PESEL osób wskazanych we wniosku. Zainteresowani otrzymują karty imienne, obowiązkowo podpisane przez posiadacza lub rodzica, z określoną datą ważności. Szczegóły programu zawarte są w regulaminie.

Jednocześnie podpisane zostało porozumienie z Urzędem Miasta w Bełchatowie w sprawie preferencyjnych warunków korzystania z wybranych usług na obiektach PCS prze uczestników programu „Bełchatowska Karta Rodzina 3+” .

Decyzją Zarządu Powiatu (Uchwała nr 382/17 Zarządu Powiatu z dnia 7 listopada 2017 r.) beneficjenci
 programów będą mogli korzystać z następujących przywilejów:  

    - 20 % zniżki na wstęp na basen kryty PCS dla dzieci, rodziców i opiekunów, pozostałych osób uprzywilejowanych,
    - 20 % zniżki na wstęp na lodowisko PCS dla dzieci, rodziców i opiekunów, pozostałych osób uprzywilejowanych,
    - 20 % zniżki na wypożyczenie łyżew na lodowisku PCS dla dzieci, rodziców i opiekunów, pozostałych osób uprzywilejowanych.

Pozostałe warunki korzystania z programów zostają w dotychczasowym kształcie.

 

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z ulgi jest potwierdzenie tożsamości dodatkowym dokumentem ze zdjęciem przed pracownikiem obsługi obiektu.

Czytany 6210 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 czerwiec 2021 11:56

Pobierz załączniki:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy