poniedziałek, 03 luty 2020 11:34

Współpraca na rzecz sportu w szkole

Rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży zajmuje czołowe miejsce w działalności Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. W roku 2020 nasza Jednostka jest odpowiedzialna za całokształt organizacji imprez zaplanowanych w kalendarzu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Na okoliczność poszczególnych wydarzeń zapewniamy obiekty sportowe, kadrę sędziowską, puchary i dyplomy, transport w ramach półfinałów i finałów wojewódzkich, wodę i oprawę foto każdych zawodów.
Na profilu fb PCS zamieszczamy relacje z zawodów, na stronie www.pcs-belchatow.pl , w zakładce poświęconej imprezom PSZS, znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące tego tematu. W realizacji powyższych zadań wspiera nas Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Naszym celem jest przeniesienie poziomu i jakości organizacyjnej imprez w PCS na grunt rywalizacji międzyszkolnej. Od szkół oczekujemy zaangażowania i wysokiego poziomu rywalizacji sportowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliskie są sprawy sportu dzieci i młodzieży.

Czytany 1706 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy