Przejdź do głównej treści

W rozegranym na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie II Turnieju Piłkarskim Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Bełchatowskiego zgłosiły się cztery drużyny : SP 1, SP 3, SP 9, SP Szczerców. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 20min. Drużyna która zdobyła największą liczbę punktów zostawała zwycięzcą turniej. Sztuka ta udała się zawodnikom ze Szkoły Podstawowej nr 1!

SP 1 wygrała wszystkie mecze zdobywając w sumie 9pkt strzelając 8 bramek tracąc 2. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna SP 9 zdobywając 6pkt, bramki 5-4.SP 3 to trzecia drużyna naszego turnieju – 3pkt a goście ze Szczercowa zajęli czwarte miejsce w naszym turnieju.

6. SP 1 – SP 9 3:1

Wyróżnienia indywidualne to bardzo ciekawe i radosne wydarzenie dla każdego uczestnika turnieju. Również i tej chwili nie mogło zabraknąć w naszym turnieju.

Najlepszym bramkarzem zdaniem trenerów-opiekunów drużyn został Wiktor Słupecki z SP 3.

Królem strzelców turnieju został Kamil Pędziwiatr z SP 1 – 4 bramki a zdaniem trenerów-opiekunów drużyn najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Przemysław Zdybowicz z SP 9.

Wyróżnionym i zwycięzcom gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za przybycie i spędzenie tego czasu na sportowo. Każdy uczestnik naszego turnieju otrzymał upominek a wyróżnieni zawodnicy indywidualne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki.

Sponsorami turnieju byli Starosta Powiatu Bełchatowski, KS „Grocholice” Bełchatów, OZPN Piotrków Tryb. Partnerem turnieju było Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie.

Indywidualne nagrody ufundowała firma GAMASPORT oraz GKS Bełchatów

Nagrody wręczali:

Marek Jasińki – vice Starosta Powiatu Bełchatowskiego,

Krzysztof Magnucki – prezes KS „Grocholice” Bełchatów,

Bogdan Adaczyński - OZPN Piotrków Tryb.

Szkołę Podstawową nr 1 w Bełchatowie w II Turnieju Piłkarskim Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Bełchatowskiego reprezentowali:

Michalak Damian, Pędziwiatr Kamil, Miszol Olgierd, Ryłka Marcel, Rożniakowski Sebastian, Kruszyński Ernest, Pędziwiatr Damian, Maćkowiak Filip, Kwiatkowski Kamil, Stępień Daniel. Opiekunem zwycięskiej drużyny był p. Kazimierz Martela.